Učenička zadruga - prodaja sadnica

Želite li svoj vrt ovoga proljeća ukrasiti nečim drugačijim, pozivamo vas na prodaju sadnica UZ "Kockavica" koja će se održati 10. travnja na Trgu Emerika Gašića. Članovi zadruge predstavit će vam sadnice stabla paulovnije (Paulownia Tomentosa) i ljubičastog lješnjaka (Corylus Avellana Atropurpurea). Više o načinu sadnje i održavanju ovih prekrasnih stabala možete doznati ove srijede ukoliko nam se odlučite pridružiti!

Paulovnija                                        Ljubičasti lješnjak

objavio: Emina Borković   datum: 8. 4. 2013.

Učenička zadruga - prodaja sadnica

Paulovnija                                        Ljubičasti lješnjak

objavio: Emina Borković   datum: 8. 4. 2013.