PREGLED I TESTIRANJE BUDUĆIH PRVAŠIĆA ZA UPIS U PRVI RAZRED ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

ovim putem vas obavještavamo da će u svibnju krenuti postupak testiranja za upis u prvi razred za školsku godinu 2020./2021. prema preporukama epidemiološke službe i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Zasada je predviđen samo pregled i testiranje od strane školske liječnice Mirjane Bajramović u Školskoj medicini. Liječnički pregled obavit će se u Vinkovcima u Zavodu za javno zdravstvo – Školska medicina (u sklopu nove bolnice) na adresi Zvonarska 57.

Prvo što trebate napraviti je već sutra, 8. svibnja 2020. godine u vremenu od 9,00 do 13,00 sati na glavnom ulazu škole pokupiti Izjavu o mogućem riziku od zaraze COVID-19 te Upitnik za roditelje (anamneza) pripremljen od strane Školske medicine. Ove izjave može pokupiti bilo koji član Vaše obitelji, ne moraju to nužno biti roditelji/skrbnici.

Navedenu dokumentaciju trebate POPUNJENU dostaviti u školu od 11. svibnja do 13. svibnja 2020. godine u vremenu od 9,00 do 11,00 sati (NIKAKO PRIJE NITI POSLIJE ZBOG SIGURNOSTI I ZAŠTITE DJECE KOJA SE U TO VRIJEME NALAZE U ŠKOLI NA NASTAVI). Izjave ćete predati na ULAZU U ŠKOLU prilikom čega ćete pozvoniti i dokumentaciju predati spremačici.

Znači u školu trebate dostaviti SLJEDEĆU POPUNJENU DOKUMENTACIJU:

• Izjavu o mogućem riziku od zaraze COVID-19 (nju preuzimate u školi već od petka, 8. svibnja)
  • Upitnik za roditelje (anamneza) (također ga trebate preuzeti u školi od petka, 8. svibnja)
  • Zubnu putovnicu djeteta (ukoliko ste obavili pregled kod zubara, ako niste ni ne morate)
  • Nalaze krvi i urina djeteta (ukoliko ste iste obavili, ako niste ni ne morate)
  • Cjepnu iskaznicu ili ispis cijepljenja iz pedijatrijskog kartona (ako imate donesite cjepnu iskaznicu ili ispis; dokumente možete kopirati u školi, ali to pri donošenju dokumentacije morate reći spremačici koja će o tome obavijestiti ravnateljicu)
  • Sve medicinske nalaze i dokumentaciju koje imate za Vaše dijete i bitna je da liječnica bude upućena u nju (povijest bolesti u slučaju kroničnog oboljenja, nalazi logopeda i/ili psihologa, Rješenje o tjelesnom oštećenju, eventualno mišljenje predškolske ustanove – vrtića o razvojnim aspektima djeteta ovisno o kronološkoj dobi). Ukoliko i ovu dokumentaciju trebate kopirati, postupite prema uputama u prethodnoj stavci.

Dokumentaciju je moguće prikupiti i dostaviti u vremenu od 11. do 13. svibnja od 9.00 do 11.00 sati, ponovno naglašavamo NIKAKO PRIJE NITI POSLIJE ZBOG SIGURNOSTI I ZAŠTITE DJECE KOJA SE U TO VRIJEME NALAZE U ŠKOLI NA NASTAVI. NIJE DOZVOLJEN ULAZ U ŠKOLU, VEĆ NA ULAZU POZVONITE ILI POKUCAJTE, PRIČEKAJTE DA VAM OSOBLJE ŠKOLE OTVORI I PREDAJTE DOKUMENTACIJU NA ULAZU. UKOLIKO BUDETE TREBALI KAKVA DODATNA POJAŠNJENJA, RECITE SPREMAČICI DA POZOVE RAVNATELJICU.

Što prije donesete navedenu dokumentaciju u školu tim prije ćete dobiti termin pregleda kod školske liječnice koji je nužan za upis djeteta u prvi razred osnovne škole stoga molimo da se pridržavate navedenih datuma.

Za sve upite i nejasnoće na raspolaganju Vam je pedagoginja (telefonskim pozivom) i ravnateljica škole (telefonskim pozivom i u školi).

objavio: Sanja Marczi   datum: 7. 5. 2020.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

Znači u školu trebate dostaviti SLJEDEĆU POPUNJENU DOKUMENTACIJU:

objavio: Sanja Marczi   datum: 7. 5. 2020.