Poziv na testiranje za natječaj za radno mjesto učitelja engleskog jezika

OSNOVNA ŠKOLA "VLADIMIR NAZOR"
                  K O M L E T I N C I

U Komletincima, 9. siječnja 2020. godine

Na temelju članka 12. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanja kandidata za zapošljavanje Osnovne škole "Vladimir Nazor" Komletinci, Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje (u daljnjem tekstu: Povjerenstvo) upućuje

POZIV NA TESTIRANJE

odnosno usmenu procjenu prijavljenih na natječaj za radno mjesto učitelja engleskog jezika, na određeno vrijeme, nepuno radno vrijeme (40 sati tjedno za izvođenje nastave od 1. do 8. razreda), 1 izvršitelj, koji je objavljen dana 23. prosinca 2019. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Osnovne škole "Vladimir Nazor" Komletinci.

Dana 17. siječnja 2020. godine u Osnovnoj školi "Vladimir Nazor" Komletinci, Braće Radić 17, 32 253 Komletinci u uredu pedagoginje škole (1. kat) s početkom u 12,30 sati.

Na testiranje se pozivaju sljedeći kandidati:

Redni broj

Prezime i ime kandidata

1.

Ivelić, Alen

2.

Uzunić, Ida

Svi članovi Povjerenstva imaju pravo postavljati tri pitanja iz područja propisanih člankom 13. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi „Vladimir Nazor“ Komletinci koju vrednuje svaki član Povjerenstva pojedinačno od 1 do 5. Na kraju postupka procjene bodovi se zbrajaju.

Po dolasku na razgovor od kandidata će biti zatraženo predočavanje odgovarajuće identifikacijske isprave radi utvrđivanja identiteta kandidata.

Ako kandidat ne pristupi usmenoj procjeni odnosno testiranju smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

Nakon provedene usmene procjene, Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata i dostavlja je ravnateljici škole.

Nakon provedene usmene procjene s Povjerenstvom razgovor s kandidatima obavit će i ravnateljica škole, o čemu će kandidati biti obaviješteni.

PREDSJEDNICA POVJERENSTVA:

Sanja Marczi, mag. paed.

Priloženi dokumenti:
Poziv_na_testiranje_EJ_19-20.pdf (582.29 KB)

objavio: Sanja Marczi   datum: 10. 1. 2020.