Paper or Plastic: Let's Recycle Together ...

Paper or plastic - LOGO competition-objava rezultata

“Paper or plastic? Let's recycle together and make the world fantastic

ERASMUS + Programme

LOGO COMPETITION

Objava rezultata

Prvi zadatak naših učenika u sklopu projekta „Paper or Plastic: Let's recycle together and make the world fantastic“ službeno je završen.

Učenici naše škole dobili su priliku nacrtati/dizajnirati Logo projekta u kojem su trebali pokazati svoju kreativnost, upotrijebiti teme projekta te simbole povezane s Hrvatskom, a po mogućnosti i s Poljskom i Portugalom.

Logo je poslalo 20 učenika od kojih su 3 logo-a izglasana kao najbolja te će zajedno s najboljim uracima učenika iz Poljske i Portugala biti u igri za službeni logo projekta.

Za odabir najboljih logo-a bilo je zaduženo privremeno imenovano Povjerenstvo koje se sastojalo od koordinatorice projekta Ide Uzunić, sudionica projekta Sanje Marczi, Snježane Matak, Ljubice Martinović, Ane Dragić te dva učenika, člana Vijeća učenika, Eme Drljepan i Leona Bilića.

Važno je napomenuti da članovi Povjerenstva, osim koordinatorice koja je primala prijave, nisu znali tko je tvorac kojeg uratka te su mogli glasati potpuno objektivno.

Zbrojem bodova odabrana su tri najbolja logo-a na koje smo iznimno ponosni, a njihovi tvorci su:

1. Karlo Barišić, učenik 7. razreda
  2. Ana Lovrić-Jovanović, učenica 7. razreda
  3. Luka Krznar, učenik 7. razreda

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i obogatili prvu aktivnost ovog dvogodišnjeg projekta, a od srca čestitamo zasluženim pobjednicima.

Pratite službenu web stranicu te Facebook stranicu škole za više informacija o projektu. Uskoro slijedi objava rezultata za mobilnost učenika u Poljsku i Portugal.

Karlo Barišić, 7. razred

Ana Lovrić Jovanović, 7. razred

Luka Krznar, 7. razred

Priloženi dokumenti:
Logo_objava.pdf (155.63 KB)

objavio: Sanja Marczi   datum: 19. 6. 2022.