Pokladna zabava

U utorak 28. veljače održana je tradicionalna pokladna zabava naše škole u kojoj su sudjelovali učenici, učitelji i mnogi veseli posjetitelji. I ove su nas godine učenici razveselili maštovitim i kreativnim maskama koje su izradili uz pomoć roditelja i drugih članova svoje obitelji. Sve je započelo u 14.00 sati kada je vesela, šarena povorka prošetala ulicama Komletinaca. Po povratku su se svi mogli zasladiti raznim slasticama koje su pripremile naše mame te osvježiti čajem na školskom igralištu. Zabava je potom nastavljena u školskoj dvorani uz mnogo pjesme, plesa i smijeha. Sve su se maske pod vodstvom svojih razrednica i razrednika predstavile, zatim su razredi izabrali po dvije maske koje će ih predstavljati u izboru za najbolju. Izabrane su se maske trudile što bolje predstaviti prisutnima jer je i ove godine svaki posjetitelj mogao dati svoj glas za po njemu najbolju masku. Najboljim su maskama proglašeni Zlatni čovjek (Mislav Babić, učenik 2. razreda) koji je zauzeo 3. mjesto, Marilyn Monroe (Antun Novoselac, učenik 5. razreda) koji je zauzeo 2. mjesto te Mateo Kozina (učenik 1. razreda) koji je svojom maskom Malog pantomimičara osvojio prisutne i zauzeo 1. mjesto. Ove je godine nagrađen i najbolji razred, onaj koji je u cjelini uložio najviše truda i imao najbolje ideje, a takvim su proglašeni naši petaši.

Kako je protekla naša šarena zabava, možete pogledati u prilogu.

objavio: Katarina Bojić   datum: 3. 3. 2017.

Pokladna zabava

Kako je protekla naša šarena zabava, možete pogledati u prilogu.

objavio: Katarina Bojić   datum: 3. 3. 2017.