Obavijest roditeljima o terminu pregleda djeteta za upis u prvi razred

Poštovani roditelji budućih prvašića,

utvrđivanje psihofizičkog stanja djece za upis u prvi razred osnovne škole sastoji se od liječničkog pregleda i testiranja u školi.

U prilogu Vam dostavljamo raspored liječničkog pregleda u sklopu utvrđivanja psihofizičkog stanja djece za upis u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2017./2018. za OŠ „Vladimir Nazor“ koji će se održati 1. i 2. ožujka 2017. godine. Liječnički pregled obavit će se u Vinkovcima u Zavodu za javno zdravstvo – Školska medicina (u sklopu nove bolnice) na adresi Zvonarska 57.

Roditelj treba povesti dijete i ponijeti:

ŽUTI BOLESNIČKI KARTON (ili elektronički ispis iz kartona) djeteta uzeti ga od pedijatra ili liječnika obiteljske medicine
ZDRAVSTVENU I CJEPNU ISKAZNICU djeteta
OIB i JMBG djeteta
POTVRDA STOMATOLOGA („Zubna putovnica“) – predati djetetovom stomatologu i popunjenu odnijeti na pregled kod liječnika školske medicine
NALAZ KRVI I URINA - prethodno dati krv i urin, s gotovim nalazima doći na liječnički u Vinkovce (moguće je obaviti svaki radni dan od ponedjeljka do petka u vremenu od 11 do 12 sati u staroj bolnici u Vinkovcima, bez uputnice)
MEDICINSKE NALAZE - ako je dijete imalo nekakve zdravstvene teškoće ili medicinske zahvate

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja slobodno se obratite pedagoginji Sanji Marczi u vremenu od ponedjeljka do četvrtka u terminu od 10,00 do 12,00 sati.

S poštovanjem,

Katica Novoselac

Priloženi dokumenti:
TERMINI_PREGLEDA_DJECE_KOD_SKOLSKOG_LIJECNIKA.docx (14.87 KB)

objavio: Katarina Bojić   datum: 15. 2. 2017.

Obavijest roditeljima o terminu pregleda djeteta za upis u prvi razred

Poštovani roditelji budućih prvašića,

Roditelj treba povesti dijete i ponijeti:

ZDRAVSTVENU I CJEPNU ISKAZNICU djeteta
OIB i JMBG djeteta

S poštovanjem,

Katica Novoselac

Priloženi dokumenti:
TERMINI_PREGLEDA_DJECE_KOD_SKOLSKOG_LIJECNIKA.docx (14.87 KB)

objavio: Katarina Bojić   datum: 15. 2. 2017.