Mladi čuvari prirode

16. travnja 2015. godine Mladi čuvari prirode iz naše škole bili su sudionici terenske nastave koju je organizirala Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Vukovarsko-srijemske županije u Nijemcima. Radionica je započela u Pastoralnom centru, uslijedilo je razgledavanje knjižnice i zavičajnog muzeja, a zatim prezentacija kojom su upoznati s radom biologa na projektu promatranja ptica. Prezentaciju je vodila Sanda Čavar iz Centra za promatranje ptica Nijemci.  Radionica je nastavljena promatranjem ptica u mjesnom parku i vožnjom brodom rijekom Bosut.. Projekt Centra za promatranje ptica Nijemci podupire i financira EU s ciljem razvoja ekološke raznolikosti i i razvoja turizma u ruralnim područjima.

objavio: Katarina Bojić   datum: 24. 4. 2015.

Mladi čuvari prirode

objavio: Katarina Bojić   datum: 24. 4. 2015.