Božićna priredba

U našoj je školi 23. prosinca s početkom u 16.00 sati održana Božićna priredba učenika i učitelja. Program priredbe, koja je održana u školskoj dvorani, vodila je Mia Miličević, učenica 6. razreda.

Na početku smo uživali u pjesmama i plesovima Folklorne skupine. Uslijedili su naši vrijedni prvašići koji su sa svojom učiteljicom pripremili recitacije i zabavnu plesnu izvedbu pod nazivom Pahuljice. Program je nastavljen u veselom duhu nastupom našeg zbora koji nam je otpjevao pjesme Rock zvončići i Sretan Božić svakome. Učenici 2. razreda ispričali su nam sve o tome kako su oni čekali i dočekali svetog Nikolu te nas sve dobro nasmijali. Uslijedili su članovi Literarno-informatičke skupine koji su nam pročitali svoje radove koje su pripremili za ovu priredbu. Sve najbolje povodom nadolazećih blagdana poželjela nam je Recitatorska skupina te učenici nižih razreda: učenici 3. i 4. razreda izvedbom Sretnog Božića, učenici 2. razreda recitacijom Badnjak, a učenici 1. razreda izvedbom Bijelog Božića.  Članovi Dramske skupine izveli su predstavu Božićna priča u prozi, a kako bismo završili u veselom tonu za kraj su nas članovi Plesne skupine rasplesali svojom izvedbom Rock zvončića.

Za kraj su nam ostala dva oproštaja, od naše drage ravnateljice Snježane i učiteljice Marije Rukavine koja odlazi u zasluženu mirovinu. Još jednom objema hvala na svemu što su učinile za našu malu školsku zajednicu.

Slike s Božićne priredbe možete pogledati u prilogu.

objavio: Katarina Bojić   datum: 29. 12. 2014.

Božićna priredba

Slike s Božićne priredbe možete pogledati u prilogu.

objavio: Katarina Bojić   datum: 29. 12. 2014.