Pokladna zabava

U utorak, 4. ožujka, održala se 13. po redu pokladna zabava naše škole. Učenici su se okupili u školskom dvorištu u 13,30 sati nakon čega je uslijedila kratka šetnja pokladne povorke glavnom ulicom. Nakon što su učenici pokazali svoje maske i osvježili se ukusnim kolačima koje su pripremile njihove mame, uslijedio je ples u školskoj dvorani i izbor najboljih maski. Učenici su i ove godine pokazali svoju maštovitost u odabiru i izradi maski, stoga žiriju nije bilo lako odabrati tri najbolje. Čestitamo Eko-papirku (1. nagrada, Ivan Babić), baki Mandi (2. nagrada, Daniel Čelebić) i pastirici Rondi (3. nagrada, Marino Spevec), ali i svim učenicima koji su se ove godine odlučili dobro zabaviti na našoj pokladnoj zabavi. Više fotografija sa zabave možete pronaći u prilogu i fotogaleriji škole.

1. razred                                                                    2. razred

3. razred                                                                   4. razred

5. razred                                                                   6. razred

7. razred                                                                    8. razred

objavio: Emina Borković   datum: 7. 3. 2014.

Pokladna zabava

objavio: Emina Borković   datum: 7. 3. 2014.