Prvi dan prvašića

2. rujna bio je važan dan za naše prvašiće jer su tada prvi put sjeli u školske klupe kao novi učenici naše škole. Dočekala ih je njihova učiteljica, Snježana Matak, kao i ravnateljica, Snježana Dupljak, te su zajedno sa svojim roditeljima uživali u programu koji su im pripremili učiteljica Snježana i učenici 5. razreda. Petaši su im poželjeli mnogo lijepih trenutaka u školskim klupama svojim recitacijama, pjesmom i plesom. U plesu su im se pridružile i učenice 4. razreda. Nakon kratkog programa uputili su se u svoju učionicu gdje im je učiteljica pročitala raspored i dala još poneke korisne savjete o dolasku u školu i potrebnom priboru.

Više fotografija možete pronaći u rubrici Razredi - Prvi razred. Popis prvašića nalazi se u prilogu.

Naši prvašići su: Erika Božić, Nikola Cvijanović, Arlena Čelebić, Antonio Drljepan, Klara Drljepan, Antonio Krznar, Anja Lučić, Ena Malnar, Lara Mijačević, Sara Milušić, Antonio Novoselac, Dino Ozdanovac, Krešimir Stanisavljević, Hana Šokčević, Ivana Tadić, Marko Tomušić i Apolonija Žužić.

objavio: Emina Borković   datum: 2. 9. 2013.

Prvi dan prvašića

objavio: Emina Borković   datum: 2. 9. 2013.