Upis učenika u prvi razred za školsku godinu 2020./2021.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine obustavljaju se sve aktivnosti vezane uz upis djece u I. razred osnovne škole.

Osnovne škole i zdravstvene ustanove neće do 4. svibnja 2020. godine provoditi postupak utvrđivanja psihofizičkoga stanja djece radi upisa u prvi razred osnovne škole.

Stručna povjerenstva škola i upravni odjeli u županijama nadležni za obrazovanje, odnosno Gradski ured za obrazovanje Grada Zagreba, dužni su putem medija, oglasnih ploča odgojno-obrazovnih i zdravstvenih ustanova, neposrednih poziva i na drugi primjeren način obavijestiti roditelje školskih obveznika o novim rokovima rasporeda pregleda.

Upisi u I. razred osnovne škole za školsku godinu 2020./2021. provest će se nakon završetka provedbe postupaka utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta radi upisa u I. razred osnovne škole prema rasporedu koji će utvrditi nadležna tijela u županiji, odnosno Gradu Zagrebu temeljem dogovora s osnovnim školama te će o tome obavijestiti roditelje.

U skladu s rokovima iz upute o radu povjerenstava za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta usklađuje se i odobravanje pomoćnika u nastavi.

Za sve informacije oko upisa pratite mrežnu stranicu škole.

objavio: Sanja Marczi   datum: 18. 3. 2020.

Upis učenika u prvi razred za školsku godinu 2020./2021.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

Za sve informacije oko upisa pratite mrežnu stranicu škole.

objavio: Sanja Marczi   datum: 18. 3. 2020.

« Travanj 2020 »