JESENSKO RUHO ŠKOLSKOG DVORIŠTA

Članovi izvnnastavne aktivnosti Domaćinstvo i Mali vrtlari 25. 10. imali su pune ruke posla.
Mali vrtlari su marljivo grabljali, kupili i meli lišće u školskom dvorištu te ga odlagali na komposište, a pokupili su i orahe u školskom dvorištu. Vrijedne članice Domaćinstva i naša spremačica Branka sadile su maćuhice ispred škole.

Kad se radi brzo se i ogladni. E, mi smo
se i za to pobrinuli! I dok su radovi bili u punom jeku Mihael Belegić, Lana Ferbežar i naš domar Nikola Belegić su pripremili roštilj za sve nas. Bilo je tu ćevapa, roštilj kobasice i slanine.Lijepo smo se naradili i u slast pojeli što smo pripremili!

Nema bolje škole za život od ovakvih aktivnosti. „Puno radi, malo jedi pa ti poso zlata vrijedi!“, što bi rekao August Šenoa.

objavio: Karolina Biuklić   datum: 29. 10. 2018.

JESENSKO RUHO ŠKOLSKOG DVORIŠTA

Kad se radi brzo se i ogladni. E, mi smo

objavio: Karolina Biuklić   datum: 29. 10. 2018.