Čitateljski izazov!

Dragi čitatelji i čitateljice,

povodom Noći knjige po prvi puta otvaramo Čitateljski izazov! Izazov će trajati od 01.4.2022. do 31.3.2023. Sudjelovati mogu svi učenici i djelatnici škole. Svaki mjesec potrebno je pročitati jednu knjigu prema zadanoj temi, a koja vas tema očekuje za početak izazova, možete vidjeti u knjižnici ili na web stranici knjižnice.

Kako sudjelovati? Lako! Za sudjelovanje je potrebno biti član školske knjižnice i posjedovati iskaznicu knjižnice. Svi sudionici Čitateljskog izazova dobit će listić koji mogu preuzeti u knjižnici, na taj listić će upisati svoje podatke i knjige koje pročitaju. Svaki mjesec upisat će knjigu koju su pročitali na zadanu temu, a knjižničarka će lupiti pečat kako bi se spriječilo lažiranje podataka.

Sudionici s najviše pročitanih knjiga idu u bubanj na izvlačenje, a slučajnim odabirom izvlačimo dobitnika/dobitnicu. Kako bi si povećali šansu za dobitak nagrade, svi čitatelji koji knjigu vrate u zadanom roku (a to je 2 tjedna) dobit će dodatne bodove. Što je nagrada? To neka ostane tajna!

Ako se odlučite kasnije uključiti, „preskočite“ jedan mjesec, ili ne stignete pročitati zadanu knjigu, pripremili smo bonus knjigu koju ćete pročitati umjesto knjige za određeni mjesec koju niste pročitali. Svoje listiće čuvajte, trebat će vam i u novoj školskoj godini.

Sretno svima, vidimo se u knjižnici!

Vaša knjižničarka Suzana Jozinović

Izvor: Suzana Jozinović, školska knjižničarka
Priloženi dokumenti:
Citateljski_izazov.pdf (114.69 KB)

objavio: Sanja Marczi   datum: 29. 3. 2022.