Pružanje podrške

Poštovani učenici, roditelji i odgojno-obrazovni djelatnici,

zbog cjelokupne situacije koja se događa u našoj državi, osobito jer se mnoge hrvatske obitelji bore s dvije paralelne krizne situacije, aktivirani su krizni timovi za psihološku podršku Ministarstva znanosti i obrazovanja. Krizni timovi će pružati telefonsku i onaline podršku svim učenicima, učiteljima i roditeljima koji trebaju pomoć u ovoj teškoj situaciji. Na mrežnoj stranici Škole za život (https://skolazazivot.hr/podrska-nakon-teskog-dogadaja/) objavljeni su savjeti i materijali kojima se roditelji, učenici i učitelji mogu služiti. Savjeti su podijeljeni po kategorijama (savjeti za roditelje predškolskog uzrasta, osnovnoškolskog uzrasta, savjeti za učenike, za odgojitelje, učitelje, odrasle i sl.), stoga se svatko može naći u jednoj od ponuđenih kategorija.

Predlažemo da posjetite gore navedenu mrežnu stranicu i prihvatite ponuđene savjete.

Krizni tim, kao i savjete stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, možete dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr te telefona:

Osječko-baranjska županija

Požeško-slavonska županija

Brodsko-posavska županija

Vukovarsko-srijemska županija

Virovitičko-podravska županija

Gospođa Ivana Sadaić

Kontakt mobitel: 098 18 75 641

Ovim putem apeliramo na Vas da se pridržavate uputa Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske te da se o njihovim priopćenjima redovito informirate da mrežnoj stranici: https://civilna-zastita.gov.hr/.

objavio: Sanja Marczi   datum: 23. 3. 2020.

« Travanj 2020 »